Veľká sieň
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 OZNAMY

Goto down 
AutorSpráva
Damen Dorian Doon
Riaditeľ
Riaditeľ
Damen Dorian Doon


Počet príspevkov : 383
Join date : 16.05.2011

OZNAMY Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMY   OZNAMY EmptyŠt 2 máj 2013 - 19:10

Vážení páni, drahé dámy!

Mesiac apríl uletel zase na rok slniť sa kdesi na pláž a s tým prichádza moja povinnosť ukončiť na Rokforte školský rok Apríl 2013! Musím povedať, mne sa príliš nepáčil, vôbec som nemala čas na veci, na ktoré som čas chcela mať, ale snáď v budúcnosti sa podarí (keby už boli prázdniny :X) Ale Vy Rokfortskí študenti máte prázdniny do 7.5. kedy oficiálne opäť začne školský rok na našej stránke. Ale ešte predtým dovoľte, aby som vyhlásil fakultu, ktorá za uplynulý mesiac získala najväčší počet bodov.

Fakultný pohár opäť získala fakulta Bystrohlav s počtom bodov 60!
Na druhom mieste sa umiestnila fakulta Slizolin (30 bodov) za ňou fakulta Chrabromil (10 bodov) a ako posledná fakulta Bifľomor (0 bodov)

Na záver Vás chcem inšpirovať k RPG. V nasledujúcom mesiaci každý kto odohrá aspoň 1 RPG dostane bonus 50 bodov a 100 Galeónov! Skutočne je smutné, že sme na RPG stránke a nik tu nehrá. Viem ako je to s časom takto pred reálnym koncom roka, ale určite sa nájdu dve hodinky, kedy prší a vy si môžete vychutnať slniečko žiariace nad Rokfortom v RPG Very Happy


Poznámky pod čiarou:
-ako vždy pripomínam KONKURZY-
-body boli vynulované, výplaty budú pridané-
-kto má záujem o RPG stačí napísať do Kecačky Wink-


Vás milujúci
Damen Dorian Doon

I love you
Návrat hore Goto down
Damen Dorian Doon
Riaditeľ
Riaditeľ
Damen Dorian Doon


Počet príspevkov : 383
Join date : 16.05.2011

OZNAMY Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMY   OZNAMY EmptyNe 31 marec 2013 - 16:18

Drahé Rokfortské obyvateľstvo!

Je za nami (po dlhom čase ďalší) školský rok Marec 2013! A ja musím skonštatovať, že celkom ušiel. Hoc sa žiaden študent nepohol zo svojho ročníka, konečne bodový stav fakúlt vyzerá obstojne Very Happy No bez zbytočných rečí, ktoré určite preskakujete, prejdime k vyhodnoteniu.

Tento školský rok vyhráva fakultný pohár Bystrohlav s 215 bodmi!
Na druhom mieste sa umiestnili Chrabromil a Bifľomor s rovnakým počtom bodov 40. A na poslednom mieste fakulta Slizolin s 20 bodmi.

Som veľmi hrdá na ľudí, ktorí sa odhodlali zbierať body a naštrbiť už uspávajúcu atmosféru našej stránky. Dúfam, že podobne budeme pokračovať aj nasledujúci mesiac.

Poznámky pod čiarou:
-ešte vždy sa môžte zapájať do konkurzov, chcem zdôrazniť konkurz na vedúcich fakúlt
-taktiež pripomínam článok v Dennom prorokovi- RPG prispôsobte téme:"Magický svet je opäť v ohrození"
-bodový stav vynulovaný, výplaty pridané


S láskou,
D.D.D.
I love you
Návrat hore Goto down
Damen Dorian Doon
Riaditeľ
Riaditeľ
Damen Dorian Doon


Počet príspevkov : 383
Join date : 16.05.2011

OZNAMY Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMY   OZNAMY EmptyPi 29 marec 2013 - 14:14

Drahí spoluobčania!

Po dvoch mesiacoch nadišiel opäť ten správny čas spraviť čistku! Čo to pre obyčajných smrteľníkov znamená? Všetky postavy na zozname (viď nižšie!) budú 7.4.2013 vo večerných hodinách zmazané! Dôvodom je dvojmesačná neaktivita na stránke (bez prihlásenia vo VS alebo nezaregistrovania sa vo VS). Všetkým bude poslaný e-mail s upozornením! Ak sa i Vy nachádzate na zozname do dňa kedy budú padať gilotíny (7.4.) sa prihláste tu vo Veľkej Sieni! Tí, ktorí zabudli prihlasovacie údaje ma môžu kontaktovať ma mail: [You must be registered and logged in to see this link.]

Neaktívni:
Akira Seiji Sato
Nicole Natalie Nannen
Hedviga de Darsson
Zail Namako Aithé
Naala Vespera
Ralg Pery
Christopher Dippet

Taktiež chcem upozorniť všetkých Nováčikov aby ma kontaktovali a dohodli sa na hre. Ak tak neurobia, budú taktiež zmazaní 7.4.2013

Zostávajte s láskou
D. D. Doon I love you
kód:
kód:
kód:
[code]
Návrat hore Goto down
Damen Dorian Doon
Riaditeľ
Riaditeľ
Damen Dorian Doon


Počet príspevkov : 383
Join date : 16.05.2011

OZNAMY Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMY   OZNAMY EmptyUt 26 marec 2013 - 15:49

Vyhodnotenie kvízu a súťaže z Gringottbanky!


Súťaž:
Ako jediný sa do tohtomesačnej súťaže zapojil Frederik Percival Grindenvald, ktorý za svoj zážitok v Astronomickej veži získava prvé miesto v podobe 100 bodov a galeónov! A že bol jediný, ktorý sa zapojil, ako bonus dostane 50 bodov a galeónov!

Kvíz:
Kvíz sa zdá sa páčil viac, zapojili sa až (len) traja ľudia!
1. správna odpoveď: Amalie Sagrand ktorá získava 40 bodov a galeónov
2. správna odpoveď prišla od Frederika Percivala Grindenvalda a ten získava 35 bodov a galeónov
3. správnu odpoveď zaslala (milovaná) Ameyette R. Denarché ktorej aj s bozkom posielam 30 bodov a galeónov


Toť zatiaľ odo mňa všetko drahí ďakujem I love you
Návrat hore Goto down
Damen Dorian Doon
Riaditeľ
Riaditeľ
Damen Dorian Doon


Počet príspevkov : 383
Join date : 16.05.2011

OZNAMY Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMY   OZNAMY EmptyŠt 28 február 2013 - 23:38

1.3. začína nový školský rok!
do piatich dní pribudnú v Učebniach látky
začnú fungovať NO (Nedeľné otázky, kladené v klubovniach za prvú správnu odpoveď študent získava 10 bodov a galeónov)
v Gringottbanke nájdete kvíz a súťaž na tento mesiac (samozrejme sa môžu zapojiť aj kvalifikovaní)
od zajtra je možné, aby boli vaše RPG ohodnotené (informácie nájdete na oddelení aurorov)
Návrat hore Goto down
Damen Dorian Doon
Riaditeľ
Riaditeľ
Damen Dorian Doon


Počet príspevkov : 383
Join date : 16.05.2011

OZNAMY Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMY   OZNAMY EmptyNe 3 február 2013 - 17:46


V kancelárii Ministra Mágie pribudli nové konkurzy!
[You must be registered and logged in to see this link.]

Zapojiť sa môžu všetci kvalifikovaní čarodejníci aj študenti.
Návrat hore Goto down
Damen Dorian Doon
Riaditeľ
Riaditeľ
Damen Dorian Doon


Počet príspevkov : 383
Join date : 16.05.2011

OZNAMY Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMY   OZNAMY EmptyUt 15 január 2013 - 22:37

Moji zlatí!

Dnes mám pre Vás dlhý zoznam "spoluobčanov" ktorý budú na konci mesiaca zmazaný. Ide o ľudí, ktorý od svojej registrácie nepreukázali aktivitu a preto sa nachádzajú nižšie:


Mallory M. G. Elanesse
Lilith Tatia Mikaelson
Sarah Woo
Irene Arnhemine Sörensen
Michaela Grangerová
Mollie King
Mary AnJain
Catherine Emily Price
Emma Grace Delacour
Edward Black
Isabelle M. Princ
Nicole Natalie Nannen
Cornelia Turkovs
Emily Greene
Jerry Hall
Airlea Tiste Cerviel
Christian Lashlley
Keira Arianna Winster
Halley Firefly
Isra Fionn Evita
Lilly Emma Willenová
Caroline Alyn Dawn
Esaias Lindquist
Lykke Vasiliev
Alenette Emia Suleco


Ak sa v zozname nachádzate, akýmkoľvek spôsobom mi dajte vedieť, že zmazaný byť nechcete. Smile
RPG postavy tu nie sú vypísané, stále platí, že majitelia RPG postáv mi majú dať vedieť, či mienia svoje postavy využívať. O ktorej postave mi nedáte vedieť, tá bude vymazaná.
Kto by sa pýtal otázku "A prečo?", tak preto, lebo je zbytočné aby v zozname bolo milión (okolo 50) ľudí, ktorí tu boli naposledy v októbri.

S láskou,
Damen I love you
Návrat hore Goto down
Damen Dorian Doon
Riaditeľ
Riaditeľ
Damen Dorian Doon


Počet príspevkov : 383
Join date : 16.05.2011

OZNAMY Empty
OdoslaťPredmet: OZNAMY   OZNAMY EmptyŠt 10 január 2013 - 23:52

Drahí študenti a tí už starí!

Ako sa nedalo nevšimnúť si, aktivita na tejto stránke je jednoducho mizerná(?)... áno, to bude to slovo. A keďže som jedna z tých (možno jediná Very Happy), ktorú tu stále baví niečo vymýšľať, robiť, hrať, písať a bla bla... opäť mám pre Vás pár noviniek!

Tí, ktorí na toto fórum nechodia cez stránku (vieme ktorí Very Happy) láskavo kliknite na [You must be registered and logged in to see this link.]! Občas sú tam zaujímavé veci Smile A že ktoré?

Zmenili sa pravidlá vyučovania. Keby nebolo niekomu jasné, čo tie slová tam znamenajú, pýtajte sa, rada vysvetlím Smile Ale keďže sa ma možno niektorí boja, tak v skratke aj tu. Na postup v ročníku odteraz bude nutné nazbierať potrebný počet bodov. Body získavate rôzne. Písaním úloh, hraním RPG, súťažením, kvízovaním, odpovedaním na NO a podobne. Ale... všetko toto začne fungovať až keď tu bude aspoň minimum (4 je pekné číslo) študentov aktívnych. Lebo môžem ja otvárať školský rok na začiatku každého mesiaca, keď sa tu počas neho neobjaví ani jeden študent. Tým pádom momentálne neprebieha žiaden školský rok (aspoň reálne nie, v RPG samozrejme áno!)

Ďalej, študenti, máte prerobené fakultné klubovne! Nebojte sa do nich nahliadnuť! Staré boli zrušené (nie mnou) a dúfam, že nové budete navštevovať častejšie Wink
Vedúcich fakúlt poprosím o správu či mienia byť aktívni a tým pádom viesť svoje fakulty.

Na kvalifikovaných, ktorí by sa chceli zúčastňovať na chode stránky (byť aktívni- moje obľúbené slovo dnes Very Happy) mám tiež prosbu a to aby mi napísali do správy nejaké pekné (alebo aj škaredé) slovo a ja im obratom pošlem ich heslo do klubovne kvalifikovaných, kde hoci je momentálne bufet, by som rada zaviedla dlhé debaty na tému: Táto stránka je fain, zahrajme si zaujímavé RPG!

Zmenila sa aj registrácia kvalifikovaných, ktorá sa Vás už netýka, ale i tak informujem. Čo sa zmenilo nájdete na stránke Smile

A v poslednom bode, ak to tu chcem(e) znovurozbehnúť (už po miliónty krát, viem :X) skutočne by som privítala aktivitu a ak už nie tú, tak kritiku, návrhy na zmenu, dotazy, nápady... Všetko to môžete písať do Kecačky, mne do správy, na mail stránky. Smile

S láskou Vaša milujúca
Damen

P.S.: Ešte stále mi ide písanie odvecáckych oznamov! (juchuuu)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





OZNAMY Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMY   OZNAMY Empty

Návrat hore Goto down
 
OZNAMY
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Veľká sieň :: Kecačka-
Prejdi na: